יום ראשון, 25 במרץ 2012

מנפלאות תמצית שורש אירוס הבר . שורשי האירוס המתורבתים נועדו לעשות טוב לאדם.


 זהירות האירוס בר מוגן!!!

הפרח נקרא על שם אלת הקשת בענן היוונית ששמה היה איריס, בעברית הוא נקרא אירוס בשל אזכור המילה כצמח בתלמוד. האירוס הוא סמלה של החברה להגנת הטבע, אחד המאבקים הראשונים של הארגון היה לשמר את אירוס הגלבוע.
אירוסים נוטים לגדול בקבוצות, ומחקרים הראו שצבע הפרח הוא ביחס הפוך לצבע הקרקע עליה הוא גדל. על קרקע בהירה צומחים אירוסים כהים ואילו האירוסים הבהירים יותר גדלים על קרקעות בצבע כהה.
הגישה הטבעית של מרפא הבושם חושבת ויוצרת בירוק ומקדימה לך תרופה ומזון לכל סוגי העור ובמיוחד לעור יבש.
"סדרת אירוס הבר" של מרפא הבושם מיועדת לעור צעיר,והיא מספקת לו בעיקר מזור וידע לשמירה על איזון הלחות בעור.
ההכרחית לעיכוב הופעת סמיני גיל.העוצמה של אירוס הבר ובעיקר שורשיו נובע מעמקי האדמה .ומקנים לעור איכויות אנטי אייג'ינג
תהנו..
עושה פלאים לכל סוגי העור.
חלב פנים אירוס מיועד לניקוי עמוק ויסודי של נקבוביות העור ולהסרת שאריות איפור ומייק אפ. חומרים עדינים במיוחד כדוגמת שמן חוחובה טהור, שמן שומשום, תמצית שורש איריס להענקת לחות ותמצית עלי אזוביוןדגול בעלת אפקט מגן,כמו כן  יתרמו לריכוך העור ולאיזון מנגנון הלחות הטבעי שלו.
תערובת עדינה של שמנים אתריים טהורים, תשאיר את עורך ריחני ורענן.
מי פנים אירוס:
לרענון ולניקוי יסודי של עור הפנים
מי פנים אירוס, מבוססים על תמצית שורש האיריס להענקת לחות בשילוב עם תמצית עלי ההאזוביון ומיץ אתרוג טבעי הפועלים לכיווץ וניקוי נקבוביות העור. שימוש יום יומי יתרום לאיזון רמות ה- PH של העור לרמתו התקינה. מי פנים אירוס מתאימים לכל סוגי העור. רגעת העור ולהשארת ניחוח עדין ומרענן.
לחות והזנה לעור רגיל עד שמן
קרם לחות קל המיועד להענקת לחות מיידית לבעלי עור רגיל עד שמן, המכיל תערובת עדינה של תמצית שורש האירוס המשמשת כמנגנון טבעי להענקת לחות, בשילוב תמצית עלי האזוביון ופרחי נר הלילה הפועלים לכיווץ עדין של נקבוביות העור.
בסיס הקרם מכיל ,
שמן מולטי אומגה שלנו, שמן חוחובה טהור ושעוות דבורים המשמשים להגנה ועידון העור, מבלי לפגוע בנקבוביות וישאירו את עורך נעים, קטיפתי ורך למגע.
תערובת עדינה של שמנים אתריים כדוגמת ורדים, קמומיל, לבנדר וגרניום יתרמו לחיוניות העור וישאירו אותו ריחני ורענן. 
לחות והזנה לעור רגיל עד יבש
קרם לחות עשיר המכיל תערובת עדינה של תמצית שורש האירוס המשמשת כמנגנון טבעי להענקת לחות, בשילוב תמצית עלי הגירניון ,פרחי נר הלילה הפועלים לכיווץ עדין של נקבוביות העור. בסיס הקרם מכיל שמן  מולטי אומגה שלנו ,שמן חוחובה טהור ותערובת של שעוות ממקור טבעי כדוגמת שעוות דבורים, חמאת קקאו, חמאת קריטה (Shea butter) ולציטין סויה המשמשים להגנה ועידון העור, מבלי לפגוע בנקבוביות וישאירו את עורך נעים, קטיפתי ורך למגע. 
שימוש יום יומי בקרם יום אירוס, יתרום לאיזון מנגנוני הלחות הטבעיים של העור ויגן עליו מפני התייבשות

לחות והזנה עמוקה למשך הלילה
קרם לילה אירוס יתרום לבנייה מחודשת של מאגרי הלחות בעור ע"י חדירה והזנה לרבדים ולשכבות העמוקות שלו.
הרכבו של קרם לילה איריס, מבוסס על איזון בין מרכיבי המים התורמים ללחות העור כדוגמת תמצית שורש האירוס לבין מרכיבי השמן התורמים לריכוכו ולעידונו כדוגמת חמאת קריטה, חמאת קקאו ושמן שקדים טהור.
בנוסף, מכיל הקרם גם תמציות אורגניות של פרחי קלנדולה וקמומיל ,נר הלילה ואתרוג.התורמים להרגעת העור במהלך שלב הבניה וחידוש התאים, המתרחש במהלך הלי
לה.

לחנות שלנו|:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה